אודות הישיבה

אודות הישיבה

הישיבה רואה את עצמה כבית חינוך שמטרתו להוציא בוגרים בעלי כלים להתמודדות וקבלת החלטות בחייהם העתידיים כשהתורה נר לרגלם. תהליך זה נמשך לאורך כל שנות הלימוד בישיבה, ובמהלכן הישיבה תעצים אצלם את עבודת המידות ועבודת הנפש.

הישיבה רואה ערך עליון בכך שלבוגריה יהיה חיבור לתורת ישראל עם ישראל וארץ ישראל. עד כה סיימו מאות בוגרים בהצלחה את לימודיהם בישיבה והשתלבו במסגרות שונות ובישיבות מגוונות.

הישיבה תלווה את תהליכי ההתפתחות של תלמידיה ותטפח בהם  את  האחריות האישית, על מנת שתלמידיה ובוגריה יהיו בעלי מעורבות חברתית גבוהה התורמים לקהילה.

הישיבה שואפת למיצוי הפוטנציאל של תלמידיה ולהובלתם למצוינות מבחינה לימודית, אישית ובין אישית.

ישיבת ‘צביה פתח תקווה’ (לשעבר ישיבת למרחב) הוקמה בשנת תשס”א ע”י הרב גולן דיעי והציבה לה מטרה לחנך את תלמידיה להתגדלות בתורה ויראת שמים מתוך הסתכלות אמונית על כל תחומי החיים.

בדורנו-דור הגאולה אור וחושך משמשים בערבוביא גדולה, הדרך אינה ברורה דיה, בעיקר לבני הנוער הנפלאים שלנו. לכן יש צורך לבנות את חוד החנית של הדור ע”י בנין תורה גדולה מתוך קול ברור, גאה וחזק שאינו מגמגם ולא מתפשר.

הישיבה ממוקמת במקום מרכזי מאוד בפתח תקווה, בין צומת גנים לצומת סרקין, ממש על כביש 40, ומצויה במתחם גדול המרחיב את הדעת. הישיבה מונה כיום כ-340 תלמידי כיתות ז’-י”ב, לצד כיתת שילוב.

דילוג לתוכן