אודות הישיבה

צביה
אודות
הישיבה בכמה מילים

אודות הישיבה

הישיבה רואה את עצמה כבית חינוך שמטרתו להוציא בוגרים בעלי כלים להתמודדות וקבלת החלטות בחייהם העתידיים כשהתורה נר לרגלם. תהליך זה נמשך לאורך כל שנות הלימוד בישיבה, ובמהלכן הישיבה תעצים אצלם את עבודת המידות ועבודת הנפש.

ה

ישיבה רואה ערך עליון בכך שלבוגריה יהיה חיבור לתורת ישראל עם ישראל וארץ ישראל. עד כה סיימו מאות בוגרים בהצלחה את לימודיהם בישיבה והשתלבו במסגרות שונות ובישיבות מגוונות.

הישיבה תלווה את תהליכי ההתפתחות של תלמידיה ותטפח בהם  את  האחריות האישית, על מנת שתלמידיה ובוגריה יהיו בעלי מעורבות חברתית גבוהה התורמים לקהילה.

הישיבה שואפת למיצוי הפוטנציאל של תלמידיה ולהובלתם למצוינות מבחינה לימודית, אישית ובין אישית.

ישיבת ‘צביה פתח תקווה’ (לשעבר ישיבת למרחב) הוקמה בשנת תשס”א ע”י הרב גולן דיעי והציבה לה מטרה לחנך את תלמידיה להתגדלות בתורה ויראת שמים מתוך הסתכלות אמונית על כל תחומי החיים.

בדורנו-דור הגאולה אור וחושך משמשים בערבוביא גדולה, הדרך אינה ברורה דיה, בעיקר לבני הנוער הנפלאים שלנו. לכן יש צורך לבנות את חוד החנית של הדור ע”י בנין תורה גדולה מתוך קול ברור, גאה וחזק שאינו מגמגם ולא מתפשר.

הישיבה ממוקמת במקום מרכזי מאוד בפתח תקווה, בין צומת גנים לצומת סרקין, ממש על כביש 40, ומצויה במתחם גדול המרחיב את הדעת. הישיבה מונה כיום כ-340 תלמידי כיתות ז’-י”ב, לצד כיתת שילוב.

המטרה
המטרה

3 היסודות שלנו

תורת חיים

הבסיס לבנין אישיותו של הנער הוא העמל בתורה, בין בשיעורים ובסדרים ובין בהתגדלות אישית במסגרת לימודי רשות כגון: דף יומי בגמ', משנה יומית, חבורות הלכה וחסידות ועוד. כל זה מתוך תפיסה כוללת של כוחות הנעורים.

בניין רוחני אמוני

הבסיס לבנין זה הוא העמדת הקודש במרכז החיים בדגש על עבודת ה', מידות טובות ודרך ארץ. העיסוק בבנין הרוחני משולב בכל פעילויות הישיבה, במסגרות רבות ומגוונות, הבנויות על קשר אישי עם הרמי"ם.

בניין אישיות הנוער

בדורנו-דור הגאולה אור וחושך משמשים בערבוביא גדולה, הדרך אינה ברורה דיה, בעיקר לבני הנוער הנפלאים שלנו. לכן יש צורך לבנות את חוד החנית של הדור ע"י בנין תורה גדולה מתוך קול ברור, גאה וחזק שאינו מגמגם ולא מתפשר.
תלמידים מאושרים
הצלחה בבגרות
שנים של הצלחה
מגמות לימוד
סרט
תמונה אחת שווה אלף מילים

צפו בסרט תדמית על הישיבה

שאלות נפוצות

שאלות שכולם
שואלים

ישיבת צביה פתח תקווה רואה את עצמה כבית חינוך שמטרתו להוציא בוגרים בעלי כלים להתמודדות וקבלת החלטות בחייהם העתידיים כשהתורה נר לרגלם. תהליך זה נמשך לאורך כל שנות הלימוד בישיבה, ובמהלכן הישיבה תעצים אצלם את עבודת המידות ועבודת הנפש. הישיבה רואה ערך עליון בכך שלבוגריה יהיה חיבור לתורת ישראל עם ישראל וארץ ישראל. הישיבה תלווה את תהליכי ההתפתחות של תלמידיה ותטפח בהם את האחריות האישית, על מנת שתלמידיה ובוגריה יהיו בעלי מעורבות חברתית גבוהה התורמים לקהילה. הישיבה שואפת למיצוי הפוטנציאל של תלמידיה ולהובלתם למצוינות מבחינה לימודית, אישית ובין אישית.
אנחנו בישיבה מאמינים שבניין האישיות בקודש צריך להיות בראש המפעל החינוכי שלנו. לצורך כך יש בישיבה תוכניות רבות חלקם רשות וחלקם חובה של הוספת תורה וחיבור בקודש פנימה.
כמידי שנה אנחנו מפרסים את התאיריכים בהם נערכים ימי ההכרות בישיבה וימי הראיונות והבחינות. עקבו אחרינו ותשארו מעודכנים
לימוד התורה הוא לב הישיבה. בתכנית בית המדרש משתתפים תלמידים שליבם חפץ להרבות בלימוד התורה, בכמות ובאיכות. התלמידים לומדים מסכת מכות בלימוד עצמי, ובהנחיית רבני בית המדרש.
הצטרפו למשפחת צביה פ"ת

לרישום לישיבה לשנת התש"פ

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
X