פרויקט הסמארטדוס

בזמן שבבתי ספר לומדים נוסחאות תיאורטיות בישיבת צביה פתח תקווה הוציאו את הלמידה מהכח אל הפועל. אנשים רבים גדלים עם חלומות כל אחד עם חלומו שלו, רוב האנשים בעולם לא ינסו לעשות שום דבר עם הרעיון או החלום שלהם ובמקרה הטוב זה יישאר אצלם כחלום או פנטזיה לא ממוששת ואולי בתור תקווה שיום אחד בפנסיה יצליחו לממש את חלומם.
במשך כ-5 שנים תלמידי הישיבה את תערוכת 'הסמארטדוס' המסורתית בשיתוף פעולה עם חברת 'אסוס ישראל'. מדובר בפרויקט ייחודי בו התלמידים יוצרים מיזמים וסטרטאפים בתחומי היהדות והקודש. כ-200 תלמידים משתתפים בפרויקט ומאות הורים מבקרים בתערוכה המרהיבה בה מציגים התלמידים את מיזמיהם והסטרטאפים עליהם עבדו במהלך השנה.

תלמידי ישיבת צביה פתח תקווה יודעים שגם בגיל הזה זה הזמן להגשים חלומות. תלמידי הישיבה לומדים ליצור, ליזום ולהאמין ביכולות שלהם ולהגיע לאב טיפוס ראשוני עם מטרה ברורה. התנסות התלמידים בפרויקט תעניק להם כח למימוש כל שאיפה ומטרה בחייהם בעתיד הקרוב או הרחוק.
פרויקט 'סמארט-דוס' יגרום לתלמידים ללמוד הלכה למעשה את ההלכות הנוגעות במיזם אותו הם יוצרים ומפתחים.

הדור הצעיר בורך בכישרונות וברעיונות יצירתיים שממתינים לפרוץ ולצאת החוצה, בחרנו בישיבה לתת פלטפורמה ומשאבים רבים לתלמידים כדי להיחשף לעולם הגדול מתוך קדושה וראיה תורנית ערכית.

"מטרת פרויקט סמארט-דוס, היא לחשוף את תלמידנו לעולם הגדול, לעולם ההייטק ולעולם היזמות ודור העתיד דרך תחרות ייחודית זו ולאפשר לתלמידים לפתח את כישרונותיהם ע"י חשיבה וביצוע מודל סטארט-אפ חדשני ומיוחד. הפרויקט החל כחלק מההבנה שיש לנו בישיבה מוחות יצירתיים ובעלי ידע בפיתוח, חשיבה ויזמות יחד עם צוות מלווה ותומך שייתן מענה בעת הצורך.

קבוצות
רישום צוות

כאן נרשים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
X