שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

אנחנו כאן בשבילכם!

השאלות שתמיד כולם שואלים
ישיבת צביה פתח תקווה רואה את עצמה כבית חינוך שמטרתו להוציא בוגרים בעלי כלים להתמודדות וקבלת החלטות בחייהם העתידיים כשהתורה נר לרגלם. תהליך זה נמשך לאורך כל שנות הלימוד בישיבה, ובמהלכן הישיבה תעצים אצלם את עבודת המידות ועבודת הנפש. הישיבה רואה ערך עליון בכך שלבוגריה יהיה חיבור לתורת ישראל עם ישראל וארץ ישראל. הישיבה תלווה את תהליכי ההתפתחות של תלמידיה ותטפח בהם את האחריות האישית, על מנת שתלמידיה ובוגריה יהיו בעלי מעורבות חברתית גבוהה התורמים לקהילה. הישיבה שואפת למיצוי הפוטנציאל של תלמידיה ולהובלתם למצוינות מבחינה לימודית, אישית ובין אישית.

לימוד התורה הוא לב הישיבה. בתכנית בית המדרש משתתפים תלמידים שליבם חפץ להרבות בלימוד התורה, בכמות ובאיכות. התלמידים לומדים מסכת מכות בלימוד עצמי, ובהנחיית רבני בית המדרש.

אנחנו בישיבה מאמינים שבניין האישיות בקודש צריך להיות בראש המפעל החינוכי שלנו. לצורך כך יש בישיבה תוכניות רבות חלקם רשות וחלקם חובה של הוספת תורה וחיבור בקודש פנימה.

כמידי שנה אנחנו מפרסים את התאיריכים בהם נערכים ימי ההכרות בישיבה וימי הראיונות והבחינות. עקבו אחרינו ותשארו מעודכנים
אכן בישיבה יש פנימייה במתכונת מצומצמת לתלמידים שמעוניינים לגדול ולצמוח ברמה התורנית במסגרת פנימיית מלאה. כל הפרטיחם על הפנימייה כאן
יש לכם שאלה?
דילוג לתוכן